למעלה
 

אודות

about 2

לממש את הפוטנציאל ביחד

שלום לכם, קוראים לי אייל חי. כילד וכנער מאוד רציתי לשחק כדורגל, מאוד אהבתי כדורגל. בהיעדר תמיכה, ליווי והדרכה מתאימים לא מיציתי את הכישרון הטבעי שלי. לכן, כשהתבגרתי החלטתי ללמוד, לחקור ולהעמיק בתחום ובניתי ארגז כלים שמאפשר לכל ילד ולכל נער בעל כישרון לממש בצורה הטובה ביותר את הפוטנציאל הטמון בו.

הקמתי את אתר חי כדורגל על מנת לסייע לשחקני ומאמני כדורגל לממש את הפוטנציאל האישי והמקצועי הטמון בהם. כמו כן, כדי לסייע להורים לשחקנים תחרותיים ללוות אותם, לתמוך בהם ולהדריך אותם בצורה טובה יותר. כל זאת כדי שבעתיד נוכל ליהנות מרמת כדורגל גבוהה יותר במדינת ישראל ונדבר בצורה חיובית יותר על המשחק שאנחנו כל כך אוהבים.

בנוסף, אימנתי במועדוני כדורגל שונים בארץ, בין השאר בערים ראשון לציון, תל אביב ופתח תקווה. כיום, אני מאמן במחלקת הנוער של מועדון הכדורגל מכבי פתח תקווה. כמו כן, אני מרצה בקורסי ההדרכה בשלוחותיו השונות של מכון וינגייט. זהו כבוד גדול עבורי לסייע להתקדמות דור מאמני העתיד של הכדורגל בישראל על מנת שנוכל לגדל שחקני כדורגל שהינם בראש ובראשונה בני אדם טובים יותר, וכמובן שחקני כדורגל ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

אני מאמין גדול בכך שכדי להפוך לטוב ביותר, אדם חייב ללמוד מהטובים ביותר. לכן, במשך השנים האחרונות הקפתי את עצמי באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בעולם הכדורגל בפרט, ובעולם הניהול בכלל. סיימתי את התואר הראשון שלי במנהל עסקים ובניהול ספורט, למדתי אימון כדורגל ואימון קואורדינציה.

הכל למען מטרה אחת – לעזור לאחרים להצליח במשחק שאנחנו כל כך אוהבים.

אנחנו מציעים לכם:

אימונים אישיים וקבוצתיים >

ייעוץ אישי ובניית תכנית עבודה >

הרצאות לשחקנים >

הרצאות להורים >

הרצאות למאמנים >